Início » Rodičovství » 10 dětských jmen inspirovaných slavnými hudebníky psaných malými písmeny.

10 dětských jmen inspirovaných slavnými hudebníky psaných malými písmeny.

Výběr jména pro dítě není jednoduchý úkol. Je to přezdívka, která se bude s vaším děťátkem táhnout po zbytek života, a vy chcete mít jistotu, že je to jméno, na které může být hrdé.

Ať už hledáte jméno, které je jedinečné, klasické nebo má prostě krásný zvuk, proč nenajít inspiraci ve světě hudby?

Hudebníci nám svým talentem pro kreativitu a vyjadřování dali některá z nejpamátnějších jmen v historii. Ať je jméno vašeho dítěte v symfonii života notou, která rezonuje.

Vezměte si příklad z těchto slavných hudebníků a nechte se jejich jmény inspirovat při hledání dokonalého jména pro dítě.

Lennon – podle Johna Lennona

John Lennon , člen kultovní skupiny Beatles, má příjmení, které se stalo poměrně populární jako křestní jméno. Lennon je silné, jedinečné jméno s hudebním odkazem, na které by bylo každé dítě hrdé.

Přečtěte si také  5 triků, jak se vyhnout příšerám pod postelí: Vezměte strach svého dítěte vážně!

Dylan – podle Boba Dylana

Bob Dylan Legenda folkové hudby má křestní jméno, které je už léta základem pro pojmenovávání dětí. Dylan, což znamená syn moře, má klasický, nadčasový půvab, který nikdy nevyjde z módy.

Joni – podle Joni Mitchell

Inspirace samotnou královnou folku, Joni Mitchell , Joni je krásné jméno pro dívku. Má jemný, melodický zvuk, který odráží okouzlující kvalitu Mitchellovy hudby.

Presley – podle Elvise Presleyho

Pojmenováno po samotném králi rokenrolu, Elvis Presley Presley je jedinečnou volbou pro chlapce i dívky. Je to jméno, které ztělesňuje charisma a muzikálnost.

Marley – podle Boba Marleyho

Bob Marley Legenda reggae propůjčuje své příjmení genderově neutrální variantě. Marley, což znamená příjemná přímořská louka, s sebou nese pocit klidu a pohody.

Jagger – podle Micka Jaggera

Pro ty, kteří hledají ostřejší variantu, Jagger, podle Mick Jagger ze skupiny Rolling Stones, je vynikající volbou. Je to jméno, které se snadno skloňuje a vyzařuje rock’n’rollovou atmosféru.

Přečtěte si také  8 stylových a elegantních francouzských jmen pro vaše dítě

Ella – podle Elly Fitzgeraldové

Ella, pojmenovaná po královně jazzu Ella Fitzgerald , je klasickou volbou. Znamená světlo a je to krásné jméno pro dívku, která je předurčena k tomu, aby zářila.

Cash – podle Johnnyho Cashe

Inspirováno mužem v černém, Johnny Cash , Cash je solidní, silné jméno pro chlapce. Je to jméno, které s sebou nese atmosféru pohody a síly.

Billie – podle Billie Holiday

Silná a přesto něžná Billie, podle jazzové zpěvačky Billie Holiday , je krásnou volbou pro dívku. Jméno Billie je univerzální a nadčasové, stejně jako hudba Holidayové.

Hendrix – podle Jimiho Hendrixe

Pro ty, kteří hledají jméno s trochou rock’n’rollu, je Hendrix, podle kytarové legendy. Jimi Hendrix , je jméno, které rozhodně něco znamená.

Výběr jména pro dítě je jako skládání písně, každá nota je pečlivě vybrána tak, aby vytvořila krásnou melodii.

Přečtěte si také  10 dětských jmen inspirovaných slavnými umělci

Pokud pro vás byl tento článek užitečný nebo inspirativní, neváhejte se o něj podělit na sociálních sítích. Koneckonců není větší radosti než sdílet hudbu života s ostatními.

Radek Dobrovolny
Skriven av : Radek Dobrovolny
Radek Dobrovolny je již řadu let zkušeným webovým editorem, který ovládá všechny webové kódy. Velkoryse se s vámi podělí o své objevy, oblíbené články a cenné postřehy. Určitě ho tedy pozorně sledujte a sledujte, abyste odhalili bohaté znalosti ze světa tvorby webových stránek!