Início » Rodičovství » 5 triků, jak se vyhnout příšerám pod postelí: Vezměte strach svého dítěte vážně!

5 triků, jak se vyhnout příšerám pod postelí: Vezměte strach svého dítěte vážně!

Bojí se vaše děti příšer pod postelí? Nedá jim to v noci spát?

Nebojte se, máme pro vás několik skvělých triků, díky kterým se vaše ratolesti budou ve svých postelích cítit bezpečně.

Od jednoduché baterky až po kouzelný lapač snů – těchto pět rodičovských tipů udrží všechny příšery daleko!

Svícení baterkou pod postelí

Pokud se vaše dítě bojí příšer pod postelí, můžete použít baterku, která vám pomůže dokázat, že tam žádné příšery nejsou! Posviťte mu baterkou pod postel a ukažte mu, že je to jen prázdný prostor.

Vysvětlete, že se není čeho bát – není možné, aby se v tak malém prostoru skrývala příšera.

Vysvětlete jim, že pokud se stále bojí, mohou mít vždy poblíž baterku a posvítit si s ní pod postelí, kdykoli se budou bát. .

Přečtěte si také  10 dětských jmen inspirovaných slavnými umělci

Vyrobte si monstrum ve spreji

Bojí se vaše děti příšer pod postelí? Vyrobte jim sprej proti příšerám, který je od nich odežene! Potřebuješ jen lahvičku s rozprašovačem, trochu vody a pár kapek esenciálních olejů.

Nechte děti, aby si vybraly svou oblíbenou vůni, například levanduli nebo eukalyptus. Pak, když je čas jít spát, nechte je postříkat jejich ložnici monstrózním sprejem a cítit se bezpečně!

Odveďte pozornost barevným mobilem

Zavěste barevný mobilní telefon nad postel vašeho dítěte, abyste jej odvede jejich pozornost od příšer, které se pod ním skrývají. . Vlastní výroba je ještě lepší, protože si můžete vybrat barvy a tvary podle fantazie vašeho děťátka.

Do jeho výroby můžete zapojit i své dítě, které tak spíše uvěří v sílu mobilu.

Maskování zvuků příšer

Když přijde čas, aby vaše dítě usnulo, přehrávání hudby nebo spuštění ventilátoru může vytvořit bílý šum, který pomůže zamaskovat zvuky příšer.

Přečtěte si také  5 mocných frází, které vašemu dítěti dodají sebevědomí v první školní den!

To může být obzvláště užitečné, pokud je vaše dítě obzvláště citlivé na zvuky. . Zvolte uklidňující instrumentální skladbu nebo zvuky přírody, jako jsou dešťové srážky nebo vlny oceánu.

Ventilátor by měl být nastaven na nízký výkon a dostatečně daleko od postele, aby v místnosti nevytvářel příliš velký chlad.

Zavěste lapač snů

Zavěste lapač snů nad postel, abyste uvěznili všechny příšery, které se pod ní skrývají. Lapače snů jsou nejen krásné, ale také se věří, že mají moc odhánět zlé sny a negativní energii.

Ujistěte se, že lapač snů směřuje k posteli. , aby mohl zachytit všechny příšery, které se pokusí vplížit dovnitř.

Pokud se vám tento článek líbil, zvažte jeho sdílení s přáteli a rodinou.

Můžete jej snadno sdílet na sociálních sítích nebo přímo e-mailem kliknutím na ikony sociálních médií v dolní části této stránky. Děkujeme za přečtení a děkujeme za šíření informací!

Radek Dobrovolny
Skriven av : Radek Dobrovolny
Radek Dobrovolny je již řadu let zkušeným webovým editorem, který ovládá všechny webové kódy. Velkoryse se s vámi podělí o své objevy, oblíbené články a cenné postřehy. Určitě ho tedy pozorně sledujte a sledujte, abyste odhalili bohaté znalosti ze světa tvorby webových stránek!