Início » IQ testy » Dokážete vyluštit kód a ukázat své IQ? Máte na to 25 sekund!

Dokážete vyluštit kód a ukázat své IQ? Máte na to 25 sekund!

Jste připraveni otestovat své schopnosti logického myšlení? Poskytli jsme vám obrázek, který obsahuje pět kombinací, které jsou nesprávné, ale poskytují vodítka ke správnému kódu.

Testy logiky a myšlení, jako je tento, jsou oblíbené na sociálních sítích. a mohou být skvělým způsobem, jak vyzvat sebe i své přátele.

Tak se podívejme, jestli máte na to, abyste rozluštit kód !

Pravidla pro vyřešení úkolu

Chcete-li dokončit tuto hádanku, musíte pečlivě sledovat a soustředit se. Úkol je z střední úroveň , jak ukazuje posuvník obtížnosti na obrázku.

Cílem je najít třímístný kód analýzou barevných teček umístěných za každou kombinací 3 čísel.

Černá tečka znamená, že jedno z čísel není přítomno, žlutá tečka znamená, že jedno z čísel je přítomno, ale není ve správném poli, a zelená tečka znamená, že jedno z čísel je přítomno ve správném poli.

Přečtěte si také  Vizuální výzva: Dokážete během 25 sekund rozpoznat všechny propisky ukryté mezi těmito školními potřebami? Kolik jich tam je?

Pozor! Barevné tečky nejsou v pořadí a na nalezení kódu nebo splnění úkolu máte pouze 25 sekund. Tak si pospěšte a pusťte se do výzvy hned!

Trénink logické mysli je nezbytný nejen k nalezení správného kódu v hádance dne, ale je také nezbytný k udržení zdravého a bystrého mozku.

(c) Jerrylwalls

Pravidelné duševní cvičení může pomoci vybrousit vaši paměť a zvýšit soustředění, takže hádanky, jako je tato, jsou skvělým způsobem, jak trénovat vaši logickou stránku.

Taková cvičení vám také pomohou rozvinout schopnosti řešit problémy a zvýšit sebevědomí. Kromě toho mohou pomoci snížit stres a úzkost a zlepšit vaši celkovou duševní pohodu.

Řešení mozkové hádanky odhaleno

Čekali jsme několik hodin, abychom odhalili odpověď na hlavolam a konečně je tu. Řešení je zobrazeno na obrázku níže : Čísla, která tvoří kód, jsou barevná.

Těm, kteří našli odpověď za méně než 25 sekund, gratulujeme! Jste úžasní řešitelé.

Přečtěte si také  pomocí této logické hádanky rozluštíte kód za 20 sekund nebo méně

Doufáme, že se vám tato výzva líbila, a zveme vás k vyzkoušení dalších hlavolamů. Kód k nalezení je 653.

(c) Jerrylwalls

Pokud jste si udělali test, vyzvěte své přátele a rodinu, aby udělali totéž!

Každý den investujeme spoustu času do konstrukce těchto zábavných her, takže bychom byli nadšeni, kdybyste tento článek sdíleli na svých sociálních sítích.

Pochlubte se svým skóre a nechte soutěž začít! Kdo získá nejvyšší skóre?

Radek Dobrovolny
Skriven av : Radek Dobrovolny
Radek Dobrovolny je již řadu let zkušeným webovým editorem, který ovládá všechny webové kódy. Velkoryse se s vámi podělí o své objevy, oblíbené články a cenné postřehy. Určitě ho tedy pozorně sledujte a sledujte, abyste odhalili bohaté znalosti ze světa tvorby webových stránek!