Início » Astrologie » Horoskop na září: Vliv Venuše, Merkuru a úplňku na vaše znamení zvěrokruhu

Horoskop na září: Vliv Venuše, Merkuru a úplňku na vaše znamení zvěrokruhu

Vítejte všichni věrní žáci hvězd a znamení zvěrokruhu! Vstupujeme do měsíce září, měsíce, který nabízí obzvláště zajímavou a slibnou nebeskou dynamiku.

Planety Venuše a Merkur Venuše, která je znamením hojnosti a prosperity, je přímá a bude mít významný vliv na náš život. Jsou připraveny ponořit nás do svých pozitivních energií, aby nám pomohly využít příležitostí, které se naskytnou, a přitáhnout štěstí.

Na úplněk v Beranu , se svou vzrušující a povzbuzující energií, rozzáří naši oblohu i naše životy. Jako maják v noci nás bude provázet na naší vlastní cestě k úspěchu. Měsíc v Beranu s sebou přináší obnovenou energii, sílu, která nás pohání k činům a cestě za našimi touhami.

V tomto speciální horoskop na září , budeme zkoumat šťastný den pro každé znamení zvěrokruhu pod vlivem těchto dvou planet a světla Měsíce. Připravte se na to, že zjistíte, jak mohou tyto vesmírné síly působit ve váš prospěch a pomoci vám dosáhnout vašich ambicí.

Ať už jste Rak, který se snaží zlepšit svou finanční situaci, Střelec, který chce posílit svůj milostný vztah, nebo Štír, který touží získat dlouho očekávané povýšení, hvězdy pro vás tento měsíc něco mají.

Přečtěte si také  Stellar předpověď lásky: Odhalení romantického horoskopu pro všech 12 znamení zvěrokruhu od 24. září!

A nezapomeňte, že štěstí je to, co se stane, když se příprava setká s příležitostí. Proto se dobře připravte a buďte připraveni využít svou šanci, až přijde váš den!

Beran (21. března – 19. dubna)

Váš šťastný den bude 7. září . V tento den se spojí silná energie Luny v Beranu s vlivem Merkuru a nabídne vám nebývalou jasnost mysli. Jednejte odvážně, je to ideální doba pro zahájení nových projektů nebo pro přijetí důležitých rozhodnutí.

Býk (20. dubna – 20. května)

Připravte se, Taurus , váš šťastný den se blíží 13. září . Venuše, vaše vládnoucí planeta, vnese do vašeho života hojnost romantiky a kreativity. Buďte otevření a přijměte tyto energie, protože by mohly posílit a zintenzivnit váš milostný život.

Blíženci (21. května – 20. června)

19. září pro vás bude obzvláště příznivým dnem, Blíženci . Merkur, vaše vládnoucí planeta, vám nabízí bránu k nečekaným příležitostem. Věnujte pozornost detailům a využijte profesních příležitostí, které se vám naskytnou.

Rak (21. června – 22. července)

Na 25. září , by váš finanční život mohl zaznamenat výrazný nárůst. Kombinovaný vliv Venuše a Merkuru vám přinese prosperitu a hojnost. Připravte se, mohlo by jít o povýšení nebo investiční příležitost.

Přečtěte si také  Důvěra je problém? Těmto 2 znamením zvěrokruhu není snadné svěřit se!

Lev (23. července – 22. srpna)

Váš šťastný den bude 1. září . Luna v konjunkci s Venuší osvítí váš dům zdraví a pohody. Je to ideální den pro zahájení nové zdravotní rutiny nebo pro učinění důležitého rozhodnutí týkajícího se vaší pohody.

@askirislibby Předpověď pro Venuši ve znamení Lva, 22. července – 3. září 2023. #astrologie #zvěrokruh #astro #horoskop #askirislibby #venus #retrograde #venusretrograde #leo #love #romance #passion #relationship #relationshipgoals #witchtok #lifehack #astrologytiktok #astrologia #spiritual #zodiacsigns #horoscopes #taurus #leo #scorpio #aquarius ♬ Sunsets (feat. Olivia Lunny) – Nurko

Panna (23. srpna – 22. září)

Na 8. září Merkur a Venuše se spojí a osvětlí váš dům vztahů. Očekávejte příjemné chvíle se svými blízkými a posílení stávajících vazeb.

Váhy (23. září – 22. října)

15. září pro vás bude klíčovým dnem, Váhy. Pozitivní působení Merkuru a Venuše ve vašem domě kariéry znamená významný pokrok na vaší profesní cestě.

Přečtěte si také  3 znamení zvěrokruhu, která mají v technologickém finančním sektoru na tento 23. září velké šance na úspěch - Je vaše jedno z nich?

Štír (23. října – 21. listopadu)

Váš šťastný den bude 22. září . Merkur a Venuše přinesou příznivé energie pro realizaci vašich nejhlubších přání. Buďte připraveni využít příležitostí k prosazení svých osobních projektů.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Na 29. září energie Měsíce v Beranu se spojí s vlivem Merkuru a povzbudí váš společenský život. Je čas být odvážný a rozšířit své kontakty.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Váš šťastný den bude 5. září . Pozitivní vliv Venuše ve vašem pracovním domě může znamenat povýšení nebo zasloužené uznání. Buď připraven, Kozorohu!

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Na 12. září planeta Merkur vám nabídne výjimečnou jasnost mysli. Využijte tento den k rozvoji svých intelektuálních a tvůrčích projektů.

Ryby (19. února – 20. března)

Váš šťastný den přijde 18. září . Pozitivní energie Venuše obklopí váš dům domova a rodiny. Je to ideální doba pro rekonstrukci vašeho domova nebo pro zásadní rozhodnutí týkající se vaší rodiny.

Lenka Vargova
Skriven av : Lenka Vargova