Início » Astrologie » Jste připraveni odhalit, která 4 znamení zvěrokruhu se v říjnu s největší pravděpodobností odmilují? Zjistěte to hned

Jste připraveni odhalit, která 4 znamení zvěrokruhu se v říjnu s největší pravděpodobností odmilují? Zjistěte to hned

Měnící se roční období neovlivňují jen naše životní prostředí; mohou také ovlivnit naši náladu a emoce. Přechod z léta do podzimu, kdy se dny zkracují a vzduch se stává chladnějším, by mohl mít významný vliv na naše názory na naše vztahy. To platí zejména pro čtyři znamení zvěrokruhu – Beran, Býk, Blíženci a Kozoroh, u kterých se očekává, že se tento říjen potenciálně zamilují.

1. Beran – vášnivé ohnivé znamení

Beran, jedinci narození mezi 21. březnem a 19. dubnem, jsou uznáváni pro svou ohnivou vášeň, což z nich dělá silné a odhodlané milence. Stejně jako jejich ohnivá povaha však i jejich city dokážou někdy vyhořet stejně rychle, jako vzplanou. Letos v říjnu mohou zažít pochybnosti a váhání o svých současných vztazích, které mohou způsobit, že se mohou zamilovat.

Přečtěte si také  Tyto 3 znamení mají nejlepší horoskop v tento středu 23. srpna 2023!

S tím rezonuje zkušenost popové senzace Lady Gaga, nechvalně známého Berana. Bez ohledu na její zasnoubení s Taylor Kinney ukončila vztah ve snaze najít to, co pro ni bylo správné. Ukazuje, že i ohniví jedinci Berana mohou mít měnící se pocity.

2. Býk – spolehlivé zemské znamení

Býci, narození mezi 20. dubnem a 20. květnem, jsou známí svou nezlomností a věrností. Ale i těm nejvěrnějším Býkům se může zdát, že jejich emoce kolísají. Tento měsíc mohou Býci přehodnotit své vztahy, což je přivede k otázce, zda jsou v souladu se svými životními a dlouhodobými cíli.

Vezměme si například prince Philipa, manžela královny Alžběty II., kterým navzdory dlouholetému manželství otřásly zvěsti o neshodách. To ukazuje, že i ta nejtrvalejší láska může narazit na turbulence.

3. Blíženci – přizpůsobivé vzdušné znamení

O jedincích narozených mezi 21. květnem a 21. červnem se říká, že jsou Blíženci. Známí svou přizpůsobivostí a flexibilitou, mohou být také svědky změny ve svých vztazích. Mohli by zjistit, že přerůstají své současné vztahy a touží po závanu čerstvého vzduchu.

Přečtěte si také  Zapište si datum 4. září, Panny! Je čas jít za svými ambicemi!

Vezměte si příklad Angeliny Jolie, která navzdory vztahu s Bradem Pittem ukončila jejich manželství. To slouží jako připomínka, že i ti nejpoddajnější Blíženci se mohou odmilovat.

4. Kozoroh – praktické zemské znamení

Konečně, Kozorozi, kteří se narodili mezi 22. prosincem a 19. lednem, mohou letos v říjnu přehodnotit svůj vztah z praktického hlediska. Mohou se ptát, zda jejich vztah naplňuje jejich skutečné životní potřeby nebo ne.

Příkladem toho je Tiger Woods, slavný Kozoroh, který ukončil svůj vztah s Elin Nordegrenovou. To jen dokazuje, že i vytrvalí Kozorohové mohou zažít pocity změny a nejistoty.

Letošní říjen bude měsícem introspekce a přehodnocování těchto čtyř znamení zvěrokruhu. Je však důležité si uvědomit, že tento obsah je čistě pro zábavu a neměl by diktovat vaše životní volby. Vždy důvěřujte svému vnitřnímu hlasu, protože znáte svou duši lépe než kdokoli jiný.

Přečtěte si také  Horoskop na září: Vliv Venuše, Merkuru a úplňku na vaše znamení zvěrokruhu

Změny jsou nedílnou součástí života. Proto, když přecházíme z léta do podzimu, očekávejte určitý posun ve vašich emocích a vztazích. Bez ohledu na to, zda tyto výkyvy ovlivňují váš milostný život nebo ne, je nanejvýš důležité zůstat otevřený a pochopit sebe i ostatní.

Lenka Vargova
Skriven av : Lenka Vargova