Início » Astrologie » Objevte 28. září 2023 3 nejšťastnější znamení zvěrokruhu – bude to vaše jedno z nich?

Objevte 28. září 2023 3 nejšťastnější znamení zvěrokruhu – bude to vaše jedno z nich?

Štěstí může být někdy nepolapitelné, i když jsme si to přáli a doufali v to. Nicméně dnes – 28. září 2023 – je štěstí na dosah ruky. Vstup Měsíce do Berana způsobí, že věci vypadají jasnější a povzbudí k úžasným změnám. Tento den se zdá, jako by všechno mohlo jít tak, jak má, a připravit půdu pro události, které se zdají být příliš dobré na to, aby to byla pravda.

I když to neplatí pro každého, několik znamení je náchylnějších k dnešní pozitivní vibrační energii. Nyní si uveďme stříbro: u tří konkrétních znamení tento optimismus daleko přesahuje pouhou náchylnost. Jejich vyhlídky na štěstí jsou dnes tak silné, že by byla škoda je nevyužít.

V astrologii znamená vstup Měsíce do Berana období zvýšené energie, asertivity a nadšení – ideální čas jít za tím, po čem toužíte. Proto musí tato znamení zvěrokruhu využít tento mocný den co nejlépe – dostat se tam, spojit se, komunikovat a provést nějaké kouzlo.

Přečtěte si také  Využití síly úplňku v Beranu: co znamená 29. září pro vaše znamení zvěrokruhu

Tak držím palce a ťuk na dřevo! Zde jsou tři znamení zvěrokruhu, která mají zažít nejšťastnější den 28. září 2023.

Objevte 28. září 2023 3 nejšťastnější znamení zvěrokruhu – bude to vaše jedno z nich?© Nespolehlivizakaznici.cz

1. Beran

(21. března – 19. dubna)

Pro ohnivé znamení Berana přináší Měsíc vstup do jejich vlastního znamení kus štěstí v osobním úsilí. Možná zjistíte, že vaše sebevědomí a asertivita jsou dnes zesíleny, což vám dodává odvahu jít za svými cíli. To může také vést k vyřešení přetrvávajících konfliktů nebo překážek – další kus štěstí.

Vaše pozitivní energie udělá v tento den zázraky a dá vám důvod k oslavě a zachování naděje na další cestu.

2. Váhy

(23. září – 22. října)

Váhy, Měsíc vstupující do Berana je pro vás jako závan čerstvého vzduchu – nese s sebou všechno štěstí, na které jste čekali. Tento den by mohl zaznamenat významný posun ve vašich vztazích, možná prohloubení spojení s blízkými nebo nalezení nových vzrušujících spojení. Mohou se také objevit nové příležitosti pro spolupráci a partnerství, které vás přiblíží k vašim touhám.

Přečtěte si také  Vodnáři, kolem poloviny září nastane krátké období konfliktu!

Přijměte svou přirozenou diplomacii a využijte asertivitu energie Berana ve svůj prospěch.

3. Kozoroh

(22. prosince – 19. ledna)

Kozorohům se ve své kariéře daří a Měsíc vstupující do Berana znásobuje příležitosti v této říši. Očekávejte neočekávaný kariérní postup, jako je povýšení, uznání za vaše úsilí nebo vzrušující nové projekty, které vám přijdou do cesty.

Objevte 28. září 2023 3 nejšťastnější znamení zvěrokruhu – bude to vaše jedno z nich?© Nespolehlivizakaznici.cz

Vaše odhodlání a tvrdá práce se vyplatí a možná se ocitnete v pozici autority nebo převezmete větší odpovědnost. Přijměte energii Berana, abyste prosadili své ambice a dosáhli pozoruhodného pokroku.

Tento den je znamením nárůstu energie a asertivity, který vás povzbudí jít za tím, po čem toužíte. Važte si tedy příležitostí, které se vám naskytnou, a udělejte skok víry – možná budete příjemně překvapeni štěstím, které vás potká!

Lenka Vargova
Skriven av : Lenka Vargova