Início » Zahrada » Objevujte hvězdy s překvapivými zelenými palci

Objevujte hvězdy s překvapivými zelenými palci

Jako nadšenec do zahradnictví jsem vždy nacházel útěchu mezi jemným šelestem listí a nádhernou atmosférou mé zahrady. Je to moje svatyně. Ale Hádej co? Ve městě je nový druh zelených palců a jsou to tváře, které jsou nám docela známé ze stříbrného plátna a televize!

Naše milované celebrity vyměňují podpatky z červeného koberce a naleštěné boty za gumáky, špiní si ruce v hlíně a zasejí semínka!

Od rozlehlých farem až po malebné domácké zahrady, tato velká jména prokázala jedinečnou zálibu v zahradničení, která je stejně překvapivá jako potěšující. Pojďme se tedy ponořit a dozvědět se více o těchto „zahrádkářích celebrit“.

Od červených koberců po zelené zahrady: objevte celebrity se zelenými palci, které úžasně vynikají v zahradničení!© Nespolehlivizakaznici.cz

Oprah Winfreyová

Oprah Winfrey, královna talk show, není jen moderátorkou konverzace; je také častým hostitelem zahrady! Ve svém kalifornském domě pěstuje svěží zelený prostor, kterým se často chlubí na sociálních sítích. Její zahrada je útočištěm, kde nachází klid uprostřed chaosu svého rušného života.

princ Charles

Přímo za Atlantikem má princ Charles královskou lásku k zeleni. Zahrady Highgrove House odrážejí jeho vášeň pro zahradničení a slouží jako svůdný ráj šetrný k životnímu prostředí. Roky zasvětil vytváření a údržbě těchto krásných zahrad, které jsou přístupné veřejnosti.

Přečtěte si také  Věčná zelenina, kterou lze zasadit jednou a sklízet po mnoho let.

Martha Stewartová

Martha Stewart, naše uctívaná guru životního stylu, vyměnila své rady ohledně stylu za stěrky a prořezávače. Napsala několik knih o zahradničení a zdá se, že zná tajemství přeměny hlíny v kvetoucí zahradu. Na rozdíl od jejích chutných jídel, nezkoušejte jíst její květiny; Jednou jsem to zkusil a litoval jsem toho. Marthina zahrada je odrazem její pečlivé povahy, přičemž každá rostlina je pečlivě vybírána a pěstována.

Ellen DeGeneres

Žena s nakažlivým smíchem, Ellen DeGeneres, není jen stand-up komička nebo moderátorka talk show. Je hrdou majitelkou zahrady podobné Edenu a s publikem sdílí nejen vtipy, ale také tipy na zahradničení. Ellenina zahrada je místem klidu, kde často tráví svůj volný čas a nachází radost z krásy přírody.

Jake Gyllenhaal

Srdcař Jake Gyllenhaal hraje mimo obrazovku jako zelený palec. Podílel se na dokumentárním seriálu s názvem „Out of the Fire“ a vyměnil ruch města za klidné zelené plochy, které uklidňují oči. Jakeova vášeň pro zahradničení je dobře střeženým tajemstvím, ale svědčí o jeho odhodlání chránit životní prostředí.

Přečtěte si také  Jak postavit vyvýšený zahradní záhon: jednoduchý průvodce krok za krokem

Nicole Kidmanová

Ikonická Nicole Kidman se se svými produkty ztotožní. Ve svém domě v Nashvillu hraje Kidman roli příležitostného farmáře, který se stará o své velké zeleninové zahrady. Nicolina záliba v zahradnictví není jen o pěstování potravin, ale také o spojení se zemí a oceňování jednoduchých radostí života.

Julia Robertsová

Julia Roberts evidentně není hezká jen ve filmech. Je také docela šetrná k životnímu prostředí, vždy obhajuje ekologické zahradničení a svými činy odráží své přesvědčení. Juliin závazek k organickému zahradničení přesahuje její vlastní zahradu; aktivně podporuje iniciativy udržitelného zemědělství.

Sting a Trudie Styler

Sting, hudební mistr, a jeho lepší polovička, Trudie Styler, směřují svou lásku k přírodě na svou biofarmu v Toskánsku, kde pěstují olivy a hrozny. Jejich farma není jen koníčkem; je to způsob života, který podporuje udržitelné zemědělské postupy a ochranu životního prostředí.

Ryan Reynolds

Ryan Reynolds svou láskou k zahradničení nově definuje atributy superhrdinů! Skleník herce „Deadpool“ je důkazem jeho vášně pro pěstování čerstvých produktů. Ryanův skleník je jeho útěkem, kde pěstuje různé druhy ovoce a zeleniny a často se o svou sklizeň dělí s přáteli a rodinou.

Přečtěte si také  Založte svou domácí rostlinnou rodinu ze semínek

Michelle Obamová

Michelle Obamová, bývalá první dáma, nejen formovala politiku, ale také formovala krásnou zeleninovou zahradu v Bílém domě, což mnohé inspirovalo ke zdravému životnímu stylu. Její zahrada Bílého domu se stala symbolem jejího odhodlání podporovat zdravé stravovací návyky a soběstačnost.

Od červených koberců po zelené zahrady: objevte celebrity se zelenými palci, které úžasně vynikají v zahradničení!© plátno

Tyto celebrity krásně znázorňují vzájemně se posilující vztah mezi lidmi a přírodou. Jejich záliba v zahradnictví je přivádí do ligy, která obdivuje rytmický koloběh života, který se zrcadlí v každé kvetoucí květině a každém rašícím stromku.

Když přemítám nad tímto nádherným odhalením, vynoří se mi v mysli myšlenka: „Pokud tyto zaneprázdněné včely mohou zasévat semena navzdory svým bouřlivým plánům, proč bychom nemohli my?“ Povzbuzující, že?

Naše celebrity boří stereotyp „nezeleného“ městského života a dokazují, že zelené palce nejsou vyhrazeny jen pro venkov. Nepotřebujete farmu ani velký dvorek; vše, co potřebujete, je hrnec, trochu půdy, špetka lásky a kapka trpělivosti. Takže, zakopeme (doslova) a přidáme se k zelené revoluci!

Radek Dobrovolny
Skriven av : Radek Dobrovolny
Radek Dobrovolny je již řadu let zkušeným webovým editorem, který ovládá všechny webové kódy. Velkoryse se s vámi podělí o své objevy, oblíbené články a cenné postřehy. Určitě ho tedy pozorně sledujte a sledujte, abyste odhalili bohaté znalosti ze světa tvorby webových stránek!