Início » Astrologie » Odemknutí cesty zvěrokruhu k odhalení: sondování do vesmírných znamení pro první týden v říjnu

Odemknutí cesty zvěrokruhu k odhalení: sondování do vesmírných znamení pro první týden v říjnu

Zvěrokruh, nebeský souřadnicový systém, který se rozprostírá po obloze, nám poskytuje víc než jen souhvězdí, nad kterými můžeme žasnout. Je to základ čtení a astrologických předpovědí pozorovatelů hvězd a nabízí cestovní mapu pro jednotlivce na cestě životem.

Váhy, znamení rovnováhy a harmonie ve vztazích, ukazují na první říjnový týden zajímavé vyhlídky. Překvapivé náhodné setkání může změnit váš pohled na něco, o čem jste si mysleli, že zcela znáte. Ale pamatuj, s velkým odhalením přichází velká zodpovědnost .

Vzpomínám si, jak tento vzor odrážel moje mladší léta. Podobně jako v době, kdy jsem nečekaně narazil na dávno ztraceného kamaráda z dětství a úplně to změnilo můj pohled na přátelství a vztahy.

Dělejte si poznámky od nikoho jiného než od ikonického serenadera Vah, Johna Lennona. „Život je to, co se ti děje, když jsi zaneprázdněný vytvářením jiných plánů.“ Zdá se, že tento prorocký sentiment by s vámi mohl tento týden silně rezonovat.

Upřímné okamžiky, prchavá zklamání a vzrušení z nečekaného – to vše má svou roli ve velké tapisérii života. Nyní je čas ponořit se hlouběji do horoskopu Vah. Co vám vesmír předpovídá?

Odemknutí cesty zvěrokruhu k odhalení: sondování do vesmírných znamení pro první týden v říjnu© Nespolehlivizakaznici.cz

Ohnivá znamení

Berani, připrav se na neočekávané. Stejně jako mě můj výlet na zámořský trh přivedl tváří v tvář vzácné pochoutce, můžete se setkat s něčím, co vás zaujme. Pamatujte si, co řekl Steve Jobs – Inovace rozlišuje mezi vůdcem a následovníkem. Přijměte toto překvapení s otevřenou náručí!

Přečtěte si také  Ryby, v září 2023 si doplňte optimismus!

Leo, první říjnový týden slibuje vzrušení. Ohnivá vášeň ve vás může vést k nečekanému setkání nebo možná k náhlému nárůstu energie. Zamyslete se nad tím, jak Serena Williamsová využívá svou ohnivou vášeň, aby vynikla na kurtu. „Sen každého se může splnit, pokud se ho budete držet a tvrdě pracovat,“ řekla.

Střelci, tvůj dobrodružný duch se tě chystá vzít na nečekanou cestu, podobně jako když jsem se poprvé vydal do divočiny a objevil jsem nově nalezenou lásku k přírodě. Pamatujte na moudrá slova Alberta Einsteina: Logika vás dostane od A do B. Představivost vás vezme všude.

Země znamení

Býku, půda pod tvýma nohama může být tento týden roztřesená. Pamatuji si, že jsem se takhle cítil, když jsem se přestěhoval do nového města. Ale jak jednou řekla Jane Goodallová, to, co děláte, má vliv a musíte se rozhodnout, jaký druh rozdílu chcete udělat. Tak se vzpamatujte a udělejte rozdíl!

Přečtěte si také  V září 2023 čeká na Býky nečekaný románek - potká i vás?

Panno, vaše praktičnost bude podrobena zkoušce. Tato zkušenost může být podobná mé první sólové cestě, kde jsem musel vše zvládnout sám. Jak říká Emma Watson: Necíťte se hloupě, pokud se vám nelíbí to, co všichni ostatní předstírají, že milují. Nevyhýbejte se rozhodování, která vyhovují vašim zájmům.

Kozorohu, je čas důvěřovat svému pocitu. Stejně jako tehdy, když jsem se rozhodl změnit svou profesní dráhu, můžete i vy čelit podobné situaci. Margaret Thatcherová řekla: Možná budete muset bojovat v bitvě více než jednou, abyste ji vyhráli. Neustupujte před výzvami.

Vzdušná znamení

Blíženci, tento týden se můžete cítit ohromeni. Vezměte si například moji zkušenost; Když jsem se smiřoval se svými nedostatky, pomáhalo mi to růst. Marilyn Monroe jednou řekla: Nedokonalost je krása. Přijměte toto období sebeuvědomění.

Váhy, jak jsme diskutovali výše, kosmos vám tento týden předpovídá změnu perspektivy. „Život je to, co se ti děje, když jsi zaneprázdněný vytvářením jiných plánů.“ Zdá se, že tento prorocký sentiment by s vámi mohl silně rezonovat.

Vodnáři, vaše inovativní stránka se tento týden dostane do popředí. Jen si vzpomeňte, jak jsem vymyslel hru pro své mladší sourozence a stala se z toho rodinná tradice. Slova Alberta Einsteina jsou pravdivá – představivost je důležitější než znalosti.

Přečtěte si také  Využití síly úplňku v Beranu: co znamená 29. září pro vaše znamení zvěrokruhu

Vodní znamení

Rak, vaše emocionální stránka může být vaší silou tento týden. Pamatuji si, jak kdysi sdílení mých pocitů s přítelem pomohlo zmírnit obavy. Jak říká Demi Lovato, nikdy se nestyďte za to, co cítíte. Máte právo cítit jakoukoli emoci, kterou chcete.

Štírku, tento týden se můžete setkat s bojem o moc, podobným tomu, když jsem se postavil proti nespravedlivému pravidlu na svém pracovišti. Slova Johanky z Arku platí, nebojím se… Narodil jsem se, abych to udělal. Postavte se za to, co je správné!

Ryby, snílek ve vás bude tento týden aktivní. Stejně jako když jsem začal svou cestu ke psaní a zavedlo mě to sem. Audrey Hepburn jednou řekla: Nic není nemožné, to slovo samo říká ‚Jsem možný!‘ Sněte ve velkém a nechte se vést svou fantazií!

Můžete se s těmito zjištěními ztotožnit, milí čtenáři? Pamatujte, že to jsou jen nebeské možnosti. Nepochybně držte otěže svého života. Vraťte se pro další poznatky a nezapomeňte je sdílet se svými přáteli!

Lenka Vargova
Skriven av : Lenka Vargova