Início » Astrologie » Odmaskování 5 znamení zvěrokruhu, která se snaží vyjádřit své emoce

Odmaskování 5 znamení zvěrokruhu, která se snaží vyjádřit své emoce

Emoce mohou být stejně nepředvídatelné a rozmanité jako počasí, neustále se mění a někdy je těžké je vyjádřit. Tím spíše pro určitá astrologická znamení. Složitost verbalizace těchto nově nalezených pocitů může představovat výzvu pro hrstku našich milovaných hvězdných znamení. Patříte k jednomu z nich?

Představte si, že jste hluboce zamilovaní, a přesto klopýtáte o slova. Jak můžete vyjádřit něco tak hlubokého a tak intenzivního?

Proslulý básník William Shakespeare znal takové boje a dokonale ovládal umění sladit slova, aby dal hlas neznělému. Moje štědrost je nekonečná jako moře, má láska hluboká; čím více tobě dávám, tím více mám, neboť obojí je nekonečné.

Inspirováni Bardem možná i my objevíme způsoby, jak vyjádřit své pocity. Ale pro která hvězdná znamení bude tato emocionální jasnost nejnáročnější?

Každý den přináší novou příležitost, novou auru. Je to transformační období, plné emocí a sebereflexe. Někteří z nás se možná cítí trochu mimo rovnováhu. Mohlo by s tím mít něco společného zarovnání hvězd?

Přečtěte si také  23. září: Jak vstup Slunce do znamení Vah může přinést velké změny pro 3 nepodezřívavá znamení zvěrokruhu!

Pojďme se do toho ponořit hlouběji.

Odmaskování 5 znamení zvěrokruhu, která se snaží vyjádřit své emoce© Nespolehlivizakaznici.cz

1. Beran

Beran, Beran, váš ohnivý duch se může v tuto chvíli zdát poněkud rozředěný. Vaše dominantní planeta, Mars, vás podněcuje, abyste omezili své emoce. To se však dá proměnit v příležitost. Sdělujte své pocity konstruktivním způsobem. Vzpomínáte na slavného vášnivého Berana Lady Gaga? Je známá tím, že své syrové emoce převádí do strhující hudby. Mohl bys vytáhnout list z její knihy.

Pocity jsou jen návštěvníci, nechte je přicházet a odcházet. – Mooji

2. Rakovina

Raku, vaše citlivost je jednou z vašich nejcennějších aktiv, ale může být pro vás obtížné vyjádřit své emoce během této fáze. Ovládnutí vaší vládnoucí planety, Měsíce, může vytvářet tuto emocionální překážku. Vaše pocity jsou hluboké a smysluplné, nechte je plynout bez překážek. Významný Rak, Tom Hanks, je uznávaný pro své emotivní herecké výkony na plátně. Možná byste mohli najít podobný únik pro své emoce.

Přečtěte si také  10. září otřese pracovním prostředím pro 2 znamení zvěrokruhu - patříte mezi ně?

Vaše emoce z vás dělají člověka. I ty nepříjemné mají svůj účel. Nezamykejte je. – Neznámý

3. Váhy

Váhy, vaše znamení ztělesňuje rovnováhu, přesto byste se v tuto chvíli mohli cítit trochu dezorientovaní. Je možné, že Venuše, vaše vládnoucí planeta, vyvolává nějaké emocionální turbulence. Je důležité konfrontovat své pocity, spíše než je lakovat. Vzpomeňte si na slavné Váhy, Willa Smithe a jeho působivé zobrazení muže, který zápasí se svými emocemi v The Pursuit of Happyness. I vy můžete manévrovat svými emocionálními problémy.

Pocity přicházejí a odcházejí jako mraky na větrné obloze. Vědomé dýchání je moje kotva. – Thich Nhat Hanh

4. Kozoroh

Kozorohu, jste uznáváni pro svou pragmatickou povahu, ale v současné době pro vás může být obtížné vypořádat se se svými emocemi. Je možné, že Saturn, vaše vládnoucí planeta, způsobuje toto emoční přetížení. Vzpomeňte si na pozoruhodného Kozoroha Denzela Washingtona, který prohlásil: Modlíte se za déšť, musíte se také vypořádat s bahnem. To k tomu patří. Je naprosto v pořádku cítit, Kozorohu, ale je také nutné tyto pocity vyjádřit.

Přečtěte si také  Odhalte tajemství lásky v denním tarotovém horoskopu na 27. září – hvězdy si šeptají o romantice!

Jedna věc, kterou nemůžete skrýt – je, když jste uvnitř zmrzačený. – John Lennon

5. Ryby

Ryby, vaše empatická povaha se může v této fázi zdát přemožená. Je možné, že Neptun, vaše vládnoucí planeta, podporuje tento emocionální roj. Inspirujte se u renomovaných Ryb, Rihanny, která byla vždy hrdá na své zranitelnosti. Vaše city jsou platné, Ryby, nezdržujte se jejich vyjádření.

Pocit je často hlubší pravda, názor povrchnější. – Augustus Hare

Beran, Rak, Váhy, Kozoroh a Ryby se mohou setkat s nečekanými emocionálními problémy.

Je důležité tyto pocity nepotlačovat, ale čelit jim. Nechte své pocity plynout tak volně jako proudící řeka. A pamatujte, že tento článek je určen pro zábavu, takže nenechte hvězdy příliš ovlivnit vaši náladu nebo váš život.

Pamatujte, nejste sami. Všichni jsme na této vesmírné cestě společně.

Lenka Vargova
Skriven av : Lenka Vargova