Início » IQ testy » pomocí této logické hádanky rozluštíte kód za 20 sekund nebo méně

pomocí této logické hádanky rozluštíte kód za 20 sekund nebo méně

Jste připraveni otestovat své schopnosti logického a analytického myšlení? Testy logiky a myšlení jsou oblíbeným způsobem, jak zpochybnit své schopnosti řešit problémy, a už léta jsou základem sociálních sítí.

Dnes vás vyzýváme, abyste rozluštili kód a našli trojcifernou kombinaci skrytou na tomto obrázku. Máte pět kombinací, které jsou špatné, ale každá poskytuje vodítko, které vám pomůže vyřešit hádanku.

Dokážete tedy rozluštit kód? Pojďme to zjistit!

Pravidla k vyřešení výzvy

Chcete-li najít správný 3místný kód, musíte být opatrní pozorovat a soustředit se na daná vodítka.

Pravidla jsou jednoduchá; za každou kombinací 3 čísel následuje barevná tečka.

Černá tečka znamená, že jedno z čísel není přítomno, žlutá tečka znamená, že jedno z čísel je přítomno, ale není v pravém rámečku, a zelená tečka znamená, že jedno z čísel je přítomno v pravém rámečku.

Přečtěte si také  Pozorování mozku: Dokážete za méně než 20 sekund rozpoznat tři liché chobotnice? Připravte se!

Tato výzva byla hodnocena od střední úroveň obtížnosti, jak ukazuje posuvník obtížnosti na obrázku.

Dávej si pozor! Barevné tečky nejsou seřazeny a na nalezení kódu nebo dokončení výzvy máte pouze 20 sekund. Čas běží, tak jednejte rychle!

(c) Jerrylwalls

Trénink vaší logické mysli je nezbytnou součástí řešení každodenní kódové hádanky. K rozluštění kódu nestačí mít pouze znalosti; musíte ji také umět efektivně používat.

Procvičováním svých schopností uvažování můžete lépe porozumět tomu, jak vodítka a vzorce spolupracují při vytváření kompletního řešení.

S těmito znalostmi budete schopni rychle a přesně identifikovat správné řešení v jakékoli dané situaci .

Trénink mozku je také důležitý, protože pomáhá zbystřit vaši duševní bystrost a umožňuje vám rychleji a přesněji rozpoznávat vzorce.

Jako takový je velmi přínosné pro každého, kdo chce vyniknout v oblasti prolamování kódu .

Tak co, rozluštili jste kód? Pojďme zjistit a zjistit, zda se vám podařilo vyhnout se pastím a vyřešit hádanku!

Přečtěte si také  Dokážete vyluštit kód a ukázat své IQ? Máte na to 25 sekund!

Odhalení tajného kódu dne

Dnes máme hlavolam pro všechny! Dokážete zjistit kód dne za méně než 20 sekund? Není to nemožný úkol – vše, co musíte udělat, je podívat se na obrázek.

Všechna čísla tvořící kód jsou barevná, takže by mělo být snadné je rozpoznat. Gratulujeme všem, kterým se podaří najít odpověď za méně než 20 sekund! Kód k nalezení je 630.

(c) Jerrylwalls

Zveme všechny, kteří absolvovali náš test, aby vyzvali své přátele a rodinu sdílením tohoto článku. Vynaložili jsme mnoho úsilí na vytváření těchto vzrušujících her a opravdu bychom ocenili, kdybyste nám pomohli šířit informace.

Zveřejnění na svých účtech na sociálních sítích je skvělý způsob, jak toho dosáhnout. Ukažte svým přátelům a rodině, co jste se naučili, a povzbuďte je, aby si test také udělali.

Radek Dobrovolny
Skriven av : Radek Dobrovolny
Radek Dobrovolny je již řadu let zkušeným webovým editorem, který ovládá všechny webové kódy. Velkoryse se s vámi podělí o své objevy, oblíbené články a cenné postřehy. Určitě ho tedy pozorně sledujte a sledujte, abyste odhalili bohaté znalosti ze světa tvorby webových stránek!