Início » Astrologie » Předpověď na říjen: 4 znamení zvěrokruhu potřebují tento měsíc extra dávku odvahy a síly

Předpověď na říjen: 4 znamení zvěrokruhu potřebují tento měsíc extra dávku odvahy a síly

Jak pokračujeme do 2. říjnového týdne, nebeská sféra s sebou přináší nové výzvy a příležitosti. Hvězdy mají pro každého z nás jedinečný příběh, ale pro některá znamení zvěrokruhu se vyprávění pro říjen soustředí na odvahu a sílu.

Drazí, zvu vás, abyste se ke mně připojili, když budeme proplouvat touto nebeskou cestou. Patříte mezi čtyři znamení zvěrokruhu, která budou tento měsíc potřebovat extra dávku statečnosti a odolnosti?

Nesmrtelná slova Eleanor Roosevelt jsou pravdivá, zvláště pro tento měsíc, Musíte dělat věci, o kterých si myslíte, že je nemůžete. Tak pojďme prozkoumat, ano? Pojďme zjistit, co si pro nás nebesa připravila.

Předpověď na říjen: 4 znamení zvěrokruhu potřebují tento měsíc extra dávku odvahy a síly© Nespolehlivizakaznici.cz

1. Beran (21. 3. – 19. 4.)

Beran, statečné a svéhlavé znamení. Letos v říjnu budete testováni způsoby, které jste možná nečekali. Planety se zarovnají způsobem, který vás vytlačí z vaší komfortní zóny a zpochybní váš vrozený smysl pro odvahu a statečnost. Toto je váš čas zazářit!

Přečtěte si také  Zasvěcený průvodce seznamováním podle zvěrokruhu

Na své cestě můžete čelit překážkám, ale pamatujte na Berana, jsou tu proto, aby podporovali váš růst, ne aby mu bránili. Každá výzva, které čelíte, je příležitostí ukázat světu svou sílu.

Jak kdysi řekl Winston Churchill, Úspěch není konečný, neúspěch není fatální: počítá se odvaha pokračovat. Mějte tato slova blízko svého srdce, milý Berane, když procházíte vzestupy a pády října.

2. Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi, vaše divoká a ohnivá povaha bude vystavena zkoušce, jak se hvězdy v říjnu posunou. Vesmír vás povzbuzuje, abyste využili svou vnitřní odolnost a připomíná vám, že vaše síla pochází zevnitř. Pamatujte, že jste lvice, slyšte svůj řev!

Připravte se čelit jakémukoli emocionálnímu zmatku čelem a ukažte sobě i svému okolí, že jste silnější, než jste si kdy dokázali představit. Nedovolte, aby vás strach držel zpátky.

Přečtěte si také  Odemkněte své štěstí! Nejšťastnější dny Zvěrokruhu pro 16.-22. září vás čekají!

Vzpomeňte si na slova Mayi Angelou, Můžete se setkat s mnoha porážkami, ale nesmíte být poraženi. Dovolte, aby vás tato slova provázela všemi zkouškami a souženími, které vás tento měsíc mohou potkat, Leo.

3. Štír (23. října – 21. listopadu)

Štíři, říjen bude měsícem transformace. Jako znamení znovuzrození a regenerace můžete tento měsíc zjistit, že čelíte některým ze svých nejhlubších obav. Nestahuj se do své ulity, drahý Scorpione.

Máte sílu a odolnost čelit všemu, co vám přijde do cesty. Využijte tento čas k uvolnění starých vzorců a přesvědčení, které vám již neslouží.

Jak jednou řekl Nelson Mandela, Statečný není ten, kdo se nebojí, ale ten, kdo tento strach překoná. Noste tuto mantru s sebou, když se vydáte na cestu transformace, Štír.

4. Kozoroh (22. 12. – 19. 1.)

A nakonec Kozoroh. Letos v říjnu budete vyzváni, abyste vystoupili ze svého praktického, uzemněného já a přijali novou úroveň statečnosti. Toto je vaše chvíle, abyste udělali skok víry.

Přečtěte si také  Odmaskování 5 znamení zvěrokruhu, která se snaží vyjádřit své emoce

Život vám může přinést nečekané obraty, ale pamatujte na Kozoroha, každý neúspěch je přípravou na návrat. Vaše síla spočívá ve vaší odolnosti.

Slovy Helen Keller, Charakter nelze rozvíjet snadno a tiše. Pouze zkušenostmi zkoušek a utrpení lze posílit duši, inspirovat ambice a dosáhnout úspěchu. Pamatujte na to, Kozorohu, až budete procházet výzvami října.

Při společném procházení této nebeské cesty si připomeňme, že toto je jen jedna interpretace hvězd. Je to pro vaši zábavu a je třeba to brát na lehkou váhu. Vždy pamatujte, že váš osud je nakonec ve vašich vlastních rukou.

Tyto výzvy a příležitosti, které hvězdy nabízejí, slouží jako vodítko, ale vaše síla, odolnost a statečnost vždy vynikne.

Lenka Vargova
Skriven av : Lenka Vargova