Início » Astrologie » Romantický hvězdný prach se příští týden usadí na 2 znamení!

Romantický hvězdný prach se příští týden usadí na 2 znamení!

Připravte se na vesmírná srážka vášně a romantiky ! Nebeská tělesa se spojila v rozkošném tanci a rozehrála symfonii lásky pro dvě znamení zvěrokruhu.

Vesmír hýří očekáváním a je připraven posypat šťastnou dvojici hvězdným prachem. Připravte se na to, že vás planety spiknou, aby zažehly jiskry a rozdmýchaly plameny lásky.

Pojďte se s námi vydat na nebeskou cestu a příští týden vám odhalíme milostné tajemství, které si pro vás vesmír přichystal. Budeš, milý čtenáři, jedním z těch šťastných? Odpověď znají jen hvězdy.

Lev (23. července – 22. srpna)

Vzhledem k tomu, že Slunce zaujímá své místo na nebeské scéně, příští týden obklopí naše sebevědomé a ohnivé Leos silná aura lásky. Hvězdy naznačují vášnivé setkání, které by mohlo zažehnout jiskru a zahřát vaše královské srdce.

Láska je rozhodně ve vzduchu , a bude pro vás těžké ignorovat její volání. Vaše vrozené charisma a šarm budou zářit jasněji než kdy jindy a přitahovat k vám potenciální partnery jako můry k plameni.

Přečtěte si také  Tarot předpověď na 19. září: Jste připraveni na cestu sebepoznání?

Ať už jste svobodní, nebo zadaní, očekávejte, že váš milostný život dosáhne nových vzrušujících výšin. . Vesmírné energie se dokonale přizpůsobují a podporují vaše romantická setkání.

Přijměte toto nádherné období lásky a nechte se vést svým srdcem.

Váhy (23. září – 22. října)

Váhy, kterým vládne Venuše, planeta lásky, přirozeně tíhnou ke vztahům a harmonii. Příští týden vesmír tuto energii mnohonásobně zesílí a zajistí, aby se. Láska je ve vzduchu pro naše vyrovnané a diplomatické přátele ve znamení Vah.

Existuje vysoký potenciál pro chvění srdce a hluboké citové vazby. Vesmír vás vybízí, abyste otevřeli dveře svého srdce a pustili dovnitř někoho výjimečného.

Toto období je především o zbavení se minulých bolestí a přijetí nových začátků v lásce. U těch, kteří již v partnerství jsou, tato fáze posiluje pouta a prohlubuje závazky.

Využijte tento čas naplno, protože láska vyzařuje všude kolem vás.

Lenka Vargova
Skriven av : Lenka Vargova