Início » Zprávy » šest odborných tipů, jak vytvořit styl s nízkým rozpočtem

šest odborných tipů, jak vytvořit styl s nízkým rozpočtem

Tak co, sníte o dokonalé kuchyni? Prostor, který není jen pro vaření, ale pro setkávání, povídání a smích s blízkými. Prostor, který je funkční a pohodlný, kde má každá věc své místo. Možná věříte, že vytvoření takového útočiště vyžaduje hluboko do kapsy. Ale jsem tu, abych změnil vaše myšlení.

Přeměna vaší kuchyně nemusí nutně znamenat, že musíte vydělat peníze! Zde se ponoříme do šesti odborných tipů pro vytvoření vaší vysněné kuchyně s nízkým rozpočtem.

Dosáhněte své vysněné kuchyně, aniž byste vydělali peníze: šest odborných tipů, jak vytvořit styl s nízkým rozpočtem© Nespolehlivizakaznici.cz

Tip č. 1: plánujte dopředu

Buďme skuteční – jakýkoli projekt renovace může být propadem bank, pokud se do něj vrhnete po hlavě. Aby vaše peněženka zůstala nedotčená, přistupte ke svému vysněnému projektu kuchyně s plánem.

Zmapujte to. Určete, co potřebuje předělat a co může zůstat tak, jak je. Napište si své priority a držte se jich. Plánováním, než začnete utrácet, se vyhnete zbytečným výdajům a zajistíte, že váš rozpočet zůstane na správné cestě!

Přečtěte si také  Test IQ: Kolik je 9 + 3? Správnou odpovědí na tuto otázku prokážete, že máte dobrou matematickou logiku.

Tip č. 2: barva dělá zázraky

Jedním z nejdostupnějších způsobů, jak proměnit fádní ve skvělé, je malovat! Svěží barevný nátěr může proměnit unavenou starou kuchyni ve světlý, živý prostor, který působí jako nový.

Podívejte se na své skříně – pokud jsou konstrukčně v pořádku, proč je nevynalézt znovu s novou barvou namísto jejich výměny? Pro moderní vzhled jsou skvělou volbou odstíny bílé a šedé. Pokud toužíte po výrazné barvě, zvažte zářivou červenou nebo osvěžující zelenou.

Tip č. 3: zvolte otevřené police

Pokud jsou vaše kuchyňské skříňky mimo vykoupení, zvažte otevřené police.

Nejenže přináší pocit vzdušnosti a prostoru i do těch nejmenších kuchyní, ale také vám umožní předvést stylové nádobí nebo okouzlující sbírku nádobí.

Tip č. 4: DIY, kde můžete

Někdy může cenově výhodná cesta vyžadovat, abyste si vyhrnuli rukávy. Nemusíte být DIY guru, abyste zvládli mnoho vylepšení kuchyně.

Přečtěte si také  praktický průvodce k vytvoření uklidňující atmosféry

Malování skříní, výměna hardwaru, instalace backsplash dlaždic, například, lze provést bez profesionálů.

Výukové programy YouTube jsou zde vašimi nejlepšími přáteli. Tím, že si práci uděláte sami, můžete výrazně ušetřit na mzdových nákladech a investovat tyto peníze jinam!

Tip č. 5: nakupujte chytře

Pořídit si vysněnou kuchyni neznamená, že musíte utrácet za nejmodernější spotřebiče a luxusní materiály. Slyšeli jste někdy o maloobchodních prodejnách, diskontních prodejnách nebo online trzích, jako je Craigslist nebo Facebook Marketplace?

Svět se hemží málo používanými předměty za rozumnou cenu, které čekají na reklamaci. Možná to bude chtít trochu lovu, ale budete překvapeni, jaké poklady můžete najít s trochou trpělivosti a vynalézavosti.

Tip č. 6: pracujte s tím, co máte

Místo toho, abyste vše vytrhávali a začínali od nuly, podívejte se na to, co už máte.

S trochou kreativity se ze stávajících prvků mohou stát úžasné funkce. Máte starý, opotřebovaný dřevěný stůl? Obnovte jej pro rustikální ostrov. Chcete kouzlo farmy? Proměňte své nevhodné židle v jedinečný jídelní set s čerstvým nátěrem.

Přečtěte si také  Test IQ: Pokud jste génius, jaká hodnota vám chybí?

Recyklací a opětovným použitím toho, co již máte, šetříte peníze a dodáváte svému prostoru charakter.

Klíčovou věcí k zapamatování je, že vytvoření vaší vysněné kuchyně není o utrácení obrovské sumy peněz; je to o chytrém investování vašich zdrojů k vytvoření prostoru, který odpovídá vašemu požadovanému životnímu stylu. Díky plánování dopředu, výběru barvy před kompletní přestavbou, výběru otevřených polic, kutilských jednoduchých projektů, chytrého nakupování a opětovného použití toho, co již máte, se vaše vysněná kuchyně může stát skutečností, a to i s přísným rozpočtem.

Takže až se příště přistihnete, že listujete Pinterestem a teskně vzdycháte nad fotkami úžasných kuchyní, pamatujte: Vaše vysněná kuchyně nemusí zůstat jen snem.

S učenlivým přístupem a trochou kreativity můžete mít i vy kuchyni, která rozbuší vaše srdce pokaždé, když do ní vstoupíte. Kdo je nyní připraven na DIY zábavu?

Radek Dobrovolny
Skriven av : Radek Dobrovolny
Radek Dobrovolny je již řadu let zkušeným webovým editorem, který ovládá všechny webové kódy. Velkoryse se s vámi podělí o své objevy, oblíbené články a cenné postřehy. Určitě ho tedy pozorně sledujte a sledujte, abyste odhalili bohaté znalosti ze světa tvorby webových stránek!