Início » Testy » školačka s jablkem za pouhých 25 sekund výzva!

školačka s jablkem za pouhých 25 sekund výzva!

Vítejte u dalšího kola naše poutavé vizuální logické hry . Dnešní výzva je o pozorování, koncentraci a rychlosti.

Máte jen 25 sekund najít čtyři rozdíly mezi dvěma zdánlivě stejnými obrazy školačky s jablkem.

Zní to jednoduše, že? No, nebuď si tak jistý!

Výzva

V této hře se vám zobrazí dva obrázky školačky držící jablko. Na první pohled vypadají obrázky stejně. Při bližším zkoumání si však všimnete, že mezi nimi existují jemné rozdíly.

Úkolem je tyto rozdíly co nejrychleji identifikovat. Pamatujte, že na hodinách máte pouze 25 sekund!

Dokážete najít 4 rozdíly v těchto školačkách s obrázky jablek během 25 sekund?  Vyzkoušej to teď!© Nespolehlivizakaznici.cz

Jak hrát

Jednoduše si oba obrázky pečlivě prostudujte a poukažte na rozdíly. Může to být změna barvy, položka, která se objeví na jednom obrázku, ale ne na druhém, změna pozice nebo rozdíl ve velikosti.

Přečtěte si také  dokážete najít 5 rozdílů v těchto téměř identických školních scénách za méně než 12 sekund?

Ujistěte se, že jste ve svém pozorování důkladní, ale také dávejte pozor na tikající hodiny .

proč hrát?

Nejen, že je tato hra zábavným způsobem, jak trávit čas, ale také pomáhá zlepšit vaše pozorovací a soustředění.

Je ideální pro všechny věkové kategorie, takže ať už jste dítě zlepšit svou pozornost k detailům nebo dospělý hledající a zábavný hlavolam tato hra je pro vás!

Řešení

Podařilo se vám zjistit všechny rozdíly za méně než 25 sekund? To je působivé! Pokud jste měli problémy nebo jste jen zvědaví, kde byly rozdíly, podívejte se na obrázek níže.

Rozdíly jsme zakroužkovali, aby byly snadno rozpoznatelné.

Dokážete najít 4 rozdíly v těchto školačkách s obrázky jablek během 25 sekund?  Vyzkoušej to teď!© Nespolehlivizakaznici.cz

Ať už jste našli všechny rozdíly nebo ne, doufáme, že jste se hraním naší hry bavili. Je to skvělý způsob, jak otestovat své pozorovací schopnosti a udržet si ostrou mysl.

Přečtěte si také  odhalte 3 rozdíly za pouhých 15 sekund!

Pokud se vám tato hra líbila, nezapomeňte ji sdílet na svých platformách sociálních médií a vyzvěte své přátele. Podívejte se také na naše další hry!

Máme celou řadu vizuálních logických her, včetně rozdílových her, odhalte tu lichou, najděte skrytý předmět a mnoho dalších.

Každá hra je navržena tak, aby otestovala vaše pozorovací schopnosti zábavným a poutavým způsobem. Tak proč čekat? Ponořte se přímo dovnitř a uvidíte, jak ostré jsou vaše oči!

Radek Dobrovolny
Skriven av : Radek Dobrovolny
Radek Dobrovolny je již řadu let zkušeným webovým editorem, který ovládá všechny webové kódy. Velkoryse se s vámi podělí o své objevy, oblíbené články a cenné postřehy. Určitě ho tedy pozorně sledujte a sledujte, abyste odhalili bohaté znalosti ze světa tvorby webových stránek!