Início » Zprávy » Test IQ: Pokud jste génius, jaká hodnota vám chybí?

Test IQ: Pokud jste génius, jaká hodnota vám chybí?

Dnešní úkol bude testovat vaše myšlenkové schopnosti. Vyzýváme vás, abyste si pozorně prohlédli obrázek níže a hledali souvislost mezi zobrazenými čísly.

K vyřešení této matematické úlohy budete muset použít logické uvažování. hádanku . Máte šanci prokázat své schopnosti při řešení problémů. Přečtěte si pravidla a účel tohoto IQ testu .

Jak to funguje?

Podívejte se pozorně na obrázek níže. Jsou na něm čtyři rovnice, z nichž jedna není vyřešena. Musíte pečlivě analyzovat jednotlivá čísla, abyste mezi nimi vyvodili logickou souvislost, a poté určit hodnotu, která by měla nahradit otazník. Neexistuje žádné časové omezení

© Nespolehlivizakaznici.cz

Máte však pouze jeden pokus, proto se snažte maximálně soustředit. Vyhněte se všemu, co by vás mohlo rozptylovat. Výhody tohoto testu naleznete v dalším odstavci.

Jaké jsou výhody vyplnění této matematické hádanky?

Při plnění této úlohy váš mozek hledá způsob, jak ji vyřešit. Pracujete na své kreativitě a logickém uvažování. Je to způsob, jak rozvíjet své schopnosti kritického myšlení. Navíc tyto hádanky zvyšují vaši kreativitu. Řešení problémů se pro vás stane automatickým. Budete pak produktivnější ve všem, co děláte. Tento úkol také pomáhá identifikovat osoby s vysokým IQ. Přečtěte si, jaká je vaše odpověď.

Přečtěte si také  Vizuální výzva: Najděte dudlík dítěte do 15 sekund, pokud jste dobrý pozorovatel. Zvládnete tuto výzvu?

Odpověď: Zde je hodnota požadovaná v poslední rovnici

Zkoušeli jste najít chybějící číslo? Jste o své odpovědi přesvědčeni? Na očekávané číslo je 14. Chcete-li zjistit tento výsledek, podívejte se pozorně na již ověřené rovnice, z nichž každá se řídí následujícím pravidlem: první číslo plus poslední číslo minus prostřední číslo . Pro lepší představu si vezměme první rovnici: 4 + 3 – 1 = 6 . Našli jste správnou odpověď?

© Nespolehlivizakaznici.cz

Pokud ano, gratulujeme! Ve skutečnosti se tuto hádanku podařilo vyřešit jen čtvrtině všech uživatelů internetu. A díky své inteligenci a logickému uvažování jste ji dokázali vyřešit, což svědčí o tom, jak snadné je pro vás překonávat problémy, které se objevují v každodenním životě. Na druhou stranu, pokud se vám to nepodaří, proč nezkusit další IQ testy znovu? Pokud se vám tato výzva líbí, nezapomeňte se o ni podělit se svými přáteli a rodinou prostřednictvím sociálních sítí. .

Radek Dobrovolny
Skriven av : Radek Dobrovolny
Radek Dobrovolny je již řadu let zkušeným webovým editorem, který ovládá všechny webové kódy. Velkoryse se s vámi podělí o své objevy, oblíbené články a cenné postřehy. Určitě ho tedy pozorně sledujte a sledujte, abyste odhalili bohaté znalosti ze světa tvorby webových stránek!