Início » Zprávy » Vizuální test: Chcete prokázat své pozorovací schopnosti? Najděte pandu na obrázku za méně než 12 sekund!

Vizuální test: Chcete prokázat své pozorovací schopnosti? Najděte pandu na obrázku za méně než 12 sekund!

Každý si myslí, že umí dobře pozorovat a všímat si detailů. Ve skutečnosti tato schopnost není každému vlastní. I když ve skutečnosti každý dokáže pozorovat své okolí, někteří lidé dokáží rozlišit detaily, které vidí jen málokterý jiný člověk. Patříte mezi ně? Zjistěte to s tato vizuální hra !

Vizuální test: „Kde je na obrázku panda?“

Vizuální úkol dne je vizuální záhada kde musíte najít předmět ukrytý v obrázku. Tento vizuální test prověří nejen vaše pozorovací schopnosti, ale také schopnost soustředění. A protože budete mít časový limit, bude se měřit i vaše rychlost analýzy a přemýšlení. Myslíte si, že tento pozorovací test zvládnete? Je čas to zjistit.

Podívejte se pozorně na následující obrázek. Mezi všechny ty mývaly se vplížil vetřelec. Do jejich řad se rozhodla vstoupit panda. Máte 12 sekund na to, abyste se ji pokusili spatřit.

Přečtěte si také  praktický průvodce k vytvoření uklidňující atmosféry

© legrisou.fr

Upozorňujeme, že není dovoleno žádat o pomoc nebo podvádět s časem. Připravte se tedy psychicky i vizuálně. Jste připraveni? Nyní je řada na vás!

IQ test: správná odpověď

Podařilo se vám odhalit pandu před uplynutím 12 sekund? Gratulujeme! Znamená to, že máte vynikající zrak s dokonalou rozlišovací schopností a dobrou rychlostí analýzy. Abyste tuto schopnost posílili, nezapomeňte pravidelně stimulovat svůj zrak a mozek. Na našich webových stránkách najdete řadu vizuálních her, které vám v tom pomohou.

Nenašli jste pandu včas? Žádný problém. Jen musíte častěji pracovat na své ostrosti zraku.

Řešení

Podívejte se pozorně na následující obrázek a zjistěte, kde se mezi mývaly skrývá panda. Je ve druhé řadě, počítáno odspodu, a na druhém místě zprava. Vidíte ho? Jeho levé oko je zakryto uchem mývala před ním.

Přečtěte si také  Tipy na držení, které vám pomohou zvládnout hru s putterem

© legrisou.fr

Máte problémy s rozlišením drobného detailu jako v dnešním pozorovacím testu? Je čas s tím něco udělat. Svůj smysl pro pozorování a vizuální pozornost totiž můžete posílit pomocí našich vizuálních her. Ve volném čase se rozhodněte pro zábavný vizuální test!

Chcete zjistit, kdo z vaší skupiny je nejlepší pozorovatel? Neváhejte a sdílejte tuto stránku se svými přáteli. Myslíte si, že jste nejvstřícnější k detailům, nebo nejméně vnímaví?

Radek Dobrovolny
Skriven av : Radek Dobrovolny
Radek Dobrovolny je již řadu let zkušeným webovým editorem, který ovládá všechny webové kódy. Velkoryse se s vámi podělí o své objevy, oblíbené články a cenné postřehy. Určitě ho tedy pozorně sledujte a sledujte, abyste odhalili bohaté znalosti ze světa tvorby webových stránek!